SpaceX party

VSTUPENKY K DOSTÁNÍ NA AKCI

🚀Vesmírná párty SpaceX Tě zve na akci soutěžit, pít speciální drinky🥃 a profesionální koktejly od vrchního barmana. Ten Ti totiž připraví i tématické třpytivé ✨drinky, jako je stříbný SpaceX shot, 🔵modrý Neptun, či diskriminované 🟣fialové Pluto, které jsme zařadit prostě museli.😁
👉Na zemi přistanou hned 4 astronauti, jenž nás přenesou do tanečního párty módu svým hudebním talentem, a to v 📍baru K7 v Krymské ulici 7 ve Vršovicích.
🎁Na akci můžeš vyhrát hodnotné ceny jako balíček od @surprisebox a další.
👉DRESS CODE: Cokoli tmavého a pohodlného, ať tam nejsme jak na karnevalu a máme pěkný fotky od fotografa.
+ když vezmeš doplňky stříbrných barev, budeš top!
+ třpytivé líčení vítáno!
 
🔖VSTUPENKY:
Budou k dostání u vstupu na akci 250Kč – základní vstup, pouze v hotovosti
 
LINE-UP:
👨‍🚀1.DJ – Andre Ayro
Producent taneční hudby a začínající Dj
👨‍🚀2.DJ – Peter B
DJ a jeden z členů Support Rave crew hrající především rap, house a DnB.
👨‍🚀3.DJ – Kolový Ježíš
Dj, kterej má rád od minimalu přes house až hard techno. Na tuhle akci jsem si připravil takovej místama euforickej, energickej house set.
👨‍🚀4.DJ – Dzaryn
Milovník elektronické hudby ,každé špatnosti a jeden z členů Support rave crew
Hraji převážně tech,techhouse,DnB,UK drill.

Co Vás čeká na SpaceX párty

„Večer začneme welcome shotem SpaceX, BEER PONGEM, tematickými drinky jako jsou Neptun, Pluto a další. Dále se budou moci návštěvníci zúčastnit karaoke. Minimálně tři vstupenky budou výherní. Výherci budou vyhlášeni o půlnoci. Máme malé i velké výhry. Od desíti přistanou na zemi Djs astronauti, kteří to rozjedou ve velkém na této vesmírné akci.“

Soutěž - výherní vstupenka

Hlavní výhrou bude víno od firmy suprprisebox.cz, která připravuje skvělé dárkové balíčky plné dobrot v puzzle boxech, jenž sami gravírují i na přání.

Vizážistka

Maskérka/vizážistka na akci se ujme každé tváře, která bude chtít ozářit třpytkami, kamínky a dalšími malůvkami ke splynutí v davu a vesmírné tématiky.

Tematické drinky

Tematické menu drinků. SpaceX drink, SpaceX panáky, Neptun drinky a Pluto panák. Toto vše s jedlými třpytkami pro

Djs

4 boží Djs, kteří to roztočí v baru si odprezentují oblíbené mixy, které si nesmíte nechat ujít. Natrsejte na parket a roztočte to taky.

Karaoke

Každý, kdo bude chtít si zazpívat oblíbený song, bude mít možnost si vybrat píseň a užít si zpěv s přáteli v prostoru, kde nikdo nikoho nesoudí.

Beer pong

Během večírku bude k dispozici možnost se zúčastnit her v pivním pongu, nebo-li Beer Pong, který je tak oblíbenou hrou na mnoha akcích.

VIP sekce

Do prostoru VIP s pořadateli akce, seznámit se s Djs a užít si akci v soukromí, se můžete dostat žádostí o vstupenku VIP za 350,- (i s welcome shotem)

Fotostěna

V baru K7 na této akci bude k dispozici stříbrná fotostěna, kde se můžete vyfotit s přáteli a označovat vše na sítích s hashatgy #spacemark.

Adresa: Krymská ulice č.7, Praha 10, Vršovice

„Dekadentní prostory clubu K7 okupující krásy Vršovic nabízí moderní, leč tajemný nádech klidu, pohody a nočního ruchu zároveň. A to svým nadčasovým designem a vlídným personálem profesionálů, jenž s radostí připraví kreativní a výtečné drinky i pro ty nejnáročnější návštěvníky.

Zároveň, daný club nabízí i možnost plánování akcí, VIP sekci pro hosty, kteří si vyžádají více soukromí a spousty dalšího.

Svým neotřelým způsobem se tento podnik zcela nevědomky dostává na úroveň luxusního hostitelství právě svým dekadentním přístupem jak v míchání nápojů, vítání hostů a samotnou atmosférou, kterou musíte zažít.“

Managing Director SPACEMARK s.r.o.

LINE UP

Jaroslav Kapek - Dzaryn

Dzaryn

Jaroslav Kapek
Andre Ayro

Andre Ayro

Andre Kejjan
Peter B

Peter B

PETR BEČKA

Kolový Ježíš

Sebastian Korman