Grafické práce

Teorie barev je velice důležitá, stejně tak jako celkový vzhled všeho, co představuje Vás jako firmu.

Postaráme se o kompletní vizuální branding Vaší značky, a to od loga až po vizitky.

Rychlé dodání

Neprotahujeme práci, která trvá tři hodiny. Rychlá grafika se dělá primárně a není třeba na ni dlouho čekat, a proto ji ihned i odevzdáváme.

Jedinečný design

Můžete se na nás spolehnout, že vytvoříme jedinečný design na míru, a to i dle Vašich náročných požadavků. S námi se nemusíte obávat kreativity.

Grafický design

Co pro Vás můžou naši spacemarťani vytvořit?

Náš tým grafiků se postará o dodání zkontrolovaných materiálů, které si můžete vyvěsit, zveřejnit a natisknout buď sami, nebo si u nás objednejte rovnou i tisk.

Vektorová grafika, rastrová grafika i ilustrace

Poradíme jaký typ tvorby je pro Vás nejvhodnější. Sdílejte s námi své nápady, které chcete ušít, vytisknout, nalepit, apod. My s Vámi budeme sdílet cesty, kterými se můžeme vydat a s radostí pro Vás vše zrealizujeme.

Reklamní grafika

Zviditelníme Vás díky reklamním fotografiím, billboardům, plakátům, vizuálem na sociální sítě a další. Postaráme se o offline i online reklamní grafiku, kterou můžete využít k demonstraci svých nápadů světu.

Grafický design na míru

Kdo říká, že na vzhledu nezáleží, nemusel řešit názor ostatních. Chcete-li se ukázat světu v tom nejlepším světle a zachytit pravou podstatu své myšlenky? Vneseme duch Vaší myšlenky do realizace grafiky na míru a dodržíme Váš styl.

Tisk

Tiskneme vizitky, plakáty, letáky, roll-upy a další. Projdeme společně naši nabídku, kde si můžete vybrat ze širokých možností profesionálního tisku s moderními efekty. Přesvědčte se sami.

(Required)