Plakát událost SMF 4

VSTUPENKY V PRODEJI NA GOOUT.NET

,,Marketingová událost roku” vypukne již 16.listopadu v Praze v Holešovicích. 

V devět se otevřou brány do vesmírného marketingového světa, kde se propojí známé tváře a nováčci z oboru. Vystavovatelé představí své nové aplikace a vychytávky pro zlepšení podnikání. Přednášející se ujmou reprezentace svých firem nebo sebe sama. Zcela autenticky předají své zkušenosti, rady a tipy k podnikání, marketingu, financování, designu, správě sociálních sítí a brandingu. 

Během festivalu si lze vyzkoušet virtuální realitu, získat nové potenciální klienty a partnery, získat odvahu podnikat a rozšířit si obzory. Dárků se dočkají nejen vystavující a přednášející, ale i návštěvníci. 

O zábavu se postaráme díky soutěžím, kde nebudou chybět ani pořádné ceny. 

Navíc tak během hlavní pauzy vystoupí komici Tigran Hovakimyan a Jiří Jakima, kteří jsou známí především z pořadů Na Stojáka a Comedy Club. 

Vnitroblok provoní grilování, v prostorách se zas návštěvníci dočkají občerstvení zdarma od různých českých, arménských, kavkazských, francouzských a slovenských kuchyní.

Těšíme se na Vás

Tým SPACEMARK s.r.o.

Co Vás čeká na festivalu

„Vesmírným marketingem propojíme nové i stávající lidi z oboru, dáme najevo nováčkům, že se nemají bát dostat se do tohoto světa a posílíme dlouhodobé vztahy. Navíc tak dál průchod novým zajímavým projektům a zviditelníme je.“

Networking

Během festivalu získáte nové kontakty, seznámíte se s novými potenciálními klienty, partnery a zajímavými společnostmi.

Přednášky

Autentické přednášky zajímavých osobností z oboru, kteří předají své rady, tipy a triky k podnikání, designu, tvorbě obsahu, digitálnímu i offline marketingu.

Vystavovatelé

Na místě budou vystavovat zajímavé firmy, či jednotlivci, kteří budou prezentovat produkty, aplikace a další vychytávky za účelem zlepšení podnikání.

Občerstvení

Na dvorku se bude grilovat, ale v prostorách se o Vaše žaludky také řádně postaráme. Nebudou chybět slané i sladké zákusky s drinky, které omámí Vaše smysly.

Stand-up

Během největší pauzy se o zábavu postarají známí komici Tigran Hovakimyan a Jiří Jakima, které znáte z pořadů Na Stojáka, Comedy Club a další.

Zábava

Aby té zábavy nebylo málo, postarali jsme o soutěže a výhry, ale na místě si budete moci vyzkoušet dokonce i virtuální realitu a další.

Afterparty

Samozřejmostí celého festivalu je i oslava, kde si společně připijeme na absolvování organizace celého festivalu a prodloužíme si networking už bez práce.

Fotokoutek

Pro zachycení zážitků a těch nejlepších okamžiků bude na místě fotograf. Nicméně, abyste si mohli zdokumentovat své zážitky sami, bude fotokoutek.

Grilovací zahrádka

Krásné prostory Město Moře propojuje dvorek s grilem, který jsme nemohli nevyužít. A proto tam provoní vše výborné grilované jídlo, jenž si budete moci vychutnat.

Kde bude probíhat festival

Adresa: Přístavní 7, Praha 7, 170 00

Původní truhlárna, v soukromí vnitrobloku, mimo dění na ulici. V tomto industriálním a vymazleném prostoru vypukne marketingový festival SPACEMARK FEST už v 9:00 hodin.

Prostory ve vnitrobloku spojuje dvorek, kde se bude grilovat. V loftu se můžete těšit na přednášky a plynule přecházet mezi tímto klidným prostorem a částí s vystavovateli se skleničkou vína a užít si festival naplno. 

Večer se přemístíme do podniku K7 v Krymské ulici, číslo 7. Zde budeme moci společně oslavit tento ročník marketingového festivalu.

 

ÚČINKUJÍCÍ

Víno Hruška

VYSTAVUJÍCÍ A PARTNER

Surprisebox.cz

VYSTAVOVATEL A PARTNER

BalónkyPraha.cz

VYSTAVUJÍCÍ A PARTNER

Old Armenia

Vystavovatel a partner
marketingová agentura včeliště

Včeliště

VYSTAVOVATEL

Tigran Hovakimyan

Stand-up

Jiří Jakima

STAND-UP
Než zazvoní - přednáška

nežzazvoní.cz

Přednášející

ELI'S SPARK

VYSTAVOVATEL
ETERNAL BY HELENA A HELAS

Helena Kohoutová

Přednášející
včeliště přednáška

Josef Řezníček

přednášející
Tatyana Sablina

Taťjana Sablina

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

DORTY KARAMELKA

VYSTAVOVATEL A PARTNER
Podnikání pro holky od Markéty Baginské

Markéta Baginská

Přednášející
Anna Kononova - přednáška

Anna Kononova

Přednášející
Sabina Vašáková - přednášející

Sabina Vašáková

Přednášející
onoffline kurzy - přednáška

SKVOT CZECH

Přednášející
Lucie Michálková

LOVE & STORY DESIGN

PŘEDNÁŠEJÍCÍ A VYSTAVOVATEL
WE ARE INO přednšáka Rameen

Rameen Tahir

Přednášející
Eternal by Helena - vystavující

ETERNAL BY HELENA

VYSTAVOVATEL
EMS transformation výstava

EMS TRANSFORMATION

Vystavovatel
HELAS podnikatelská platforma - partner

HELAS

PARTNER
Virtuální realita výstava

VR on the road

Vystavovatel
Darek Golebiowski

Darek Golebiowski

Přednášející a vystavovatel

X

X

Drda 3D Print

PARTNER a vystavovatel

Rameen Tahir

Přednášející

x

x

PROGRAM

9:00

ZAHÁJENÍ

NETWORKING

9:15

Anna Kononova - přednáška

ANNA KONONOVA

ZAKLADATELKA BEO-NE

Certifikovaná marketingová specialistka a zakladatelka digitální agentury BeO-ne se s Vámi podělí hned se třemi tématy.

 • 1.Část: Příběh holky-cizinky od nuly k vlastní agentuře. Jaké jsou výhody toho, že jsem cizinka a proč je možné mi důvěřovat.
 • 2.Část: Trendy v rozvoji trhu sociální sítě Instagram. Co všechno nás čeká a jak na to být připraven.
 • 3.Část: 7 triggerů, které ovlivňují chování lidí, a jak je využít při prodeji na Instagramu.

10:00

DIGITAL

10:30

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Taťjana sablina

CEO kurzů MARKETING PRO

Zakladatelka on-line kurzů Marketing PRO, která si prošla kariérou na YouTube a momentálně jí uchvátil i TikTok. Vybudovala si pevnou základnu věrných fanoušků, a to až 187 000 sledujících, díky kterým zvyšuje obraty svých klientů a plní si své sny.

Během jednoho roku se jí povedlo vybudovat úspěšné podnikání v oblasti online vzdělávání oboru marketing v sociálních sítích.

Momentálně zastává pozice CEO online kurzu Marketing PRO, kterým již prošlo 338 studentů a jsem spoluzakladatelkou a CMO v Eli’s Spark.

 • Návštěvníkům předá své know-how v podobě kombinované přednášky zvané: ,,Z nuly k 5 000 000Kč za rok díky osobní značce. Kdo stojí v zákulisí – ztrácí hodně.” Následně přejde i do tématu: ,,Cheat kód dnešní doby, aneb rychlá videa TikTok a Reels.”
Tatyana Sablina

11:00

networking

WE ARE INO přednšáka Rameen

Rameen tahir

team leader a obchodní zástupce we are ino

Ve financích se pohybuje již léta. Na dané práci jí nejvíce baví pomáhat lidem chápat finance, jak s nimi nakládat, dosahovat s nimi svých cílů a umět si nastavit správné finanční návyky. A právě o tom její přednáška i bude. Reprezentujíc společnost We Are INO.

 • Firma, která se zabývá finančním koučingem, učí lidi, jak se správně starat o své finance, jak být zajištěný a jak se správně orientovat na trhu.

11:30

podnikání

12:00

VZDĚLÁVÁNÍ

NEŽ ZAZVONÍ

Marketingová agentura

Než zazvoní je marketingová agentura, která se specializuje na školy – tvoří strategie, loga, weby i analýzy vnitřního prostředí škol. Dále pomáhá vytvářet specialisty přímo na školách skrze 15 akreditovaných školení – od marketingu přes workshopy až po sociologické školení o generaci Z.

 • Název přednášky – Jak marketingem zlepšujeme české školství
Než zazvoní - přednáška

12:30

STAND-UP

Tigran a Jirka

TIGRAN HOVAKIMYAN

KOMIK, HEREC, MODERÁTOR

Jiří Jakima

KOMIK, HEREC, MODERÁTOR

Komici a herci, které znáte z pořadů Comedy Club a Na Stojáka budou mít vystoupení ve formě stand-upu, aby se návštěvníkům smíchy jedlo a zábavou pilo při zaslouženém odpočinku s mezinárodními pochoutkami k dispozici.

 • Tigran Hovakimyan je český stand-up komik, herec a moderátor. Účinkuje či účinkoval v pořadech Na stojáka, Comedy Club, Filmáč i v talk-show Clubovna podcast. Jako moderátor se objevil v pořadech Tos neviděl! a O papíry.
 • Jiří Jakima je herec, moderátor a stand-up komik. Vystupoval v televizních pořadech Comedy Club a K.O.mici.

12:30

STAND-UP

13:00

ONLINE MARKETING

MARKÉTA BAGINSKÁ

PODNIKÁNÍ PRO HOLKY

Zakladatelka podnikaniproholky.cz, která bude přednášet inspirativní příběh k dodání odvahy ženám, které si chtějí jít za svým. A to i se stinnými stránkami toho, že podnikání není vždy růžové. Toto vše v přednášce: Skoč a až pak se uč létat.

 • Expertka na sociální média, tvorbu komunity, online marketing.
 • V rámci svých služeb pomáhá klientům s jejich komplexní marketingovou strategií, sociálními médii, tvorbou digitálních produktů, prodejními funnely a v neposlední řadě také s automatizovanými procesy, které ocení každý, ale doslova každý zaneprázdněný podnikatel. Během posledních dvou let byla schopna přivést své online podnikání k 6místným příjmům, cestovat po světě a žít tak život, o kterém vždy jen snila.
Podnikání pro holky od Markéty Baginské
včeliště přednáška

JOSEF ŘEZNÍČEK

ZAKLADATEL VČELIŠTĚ

Josef Řezníček je zakladatelem marketingové agentury, která se specializuje na obsah. Díky poutavému obsahovému marketingu pomáhá oslovit a udržet si zákazníky.

V roce 2012 Včeliště zakládal a dnes se stará o jeho chod a růst. Kromě toho hostuje Kafe a marketing nebo se věnuje dalšímu vzdělávání a předávání svých marketingových znalostí. Nejen prostřednictvím knih a kurzů připravených a vydaných pod záštitou Včeliště, ale také na konferencích, kterých se v pozici vystupujícího rád účastní.


Josef je autorem první ucelené tištěné české publikace o obsahovém marketingu, vede tým marketérů, připravuje strategie pro klienty, přednáší o marketingu na konferencích, natáčí videa, vede webináře a školí ve firmách.

 • Přijďte si poslechnout povídání zakladatele marketingové agentury Včeliště o tom, jak vybudoval sehraný tým marketérů, postavil DNA agentury na práci na dálku, proč tolik věří obsahovému marketingu a jak se jako nováček stát seniorním marketérem, třeba už při studiu.


13:30

MARKETINGOVÁ AGENTURA

14:00

COFFEE BREAK

14:15

PODNIKÁNÍ

HELENA KOHOUTOVÁ

ETERNAL BY HELENA, HELAS

Jedna z největších podnikatelek naší země, kreativní duše a marketingový mág, zakladatelka Helas agentury a držitelka mnoha ocenění, včetně ceny Duhový Delfín za vytvoření podnikatelské e-platformy pro spolupráci českých firem se společným mottem ,,Budujeme hrdé Česko” od České Marketingové Asociace. Paní Kohoutová se podělí s přednesem  Není cesty zpět, pouze cesta vpřed.

 • Zakladatelka Podnikatelské platformy Helas, jejíž součástí jsou Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění českých podnikatelek, Ocenění českých lídrů, Ocenění českých exportérů, Helas New Encounters Club. Společným mottem těchto projektů je slogan Budujeme hrdé Česko. Je jedinou majitelkou společnosti Agentura Helas s. r. o., která tyto projekty „technicky“ realizuje. Za dvacet pět let oslovila přes 330 000 majitelů a top manažerů českých a zahraničních firem a ocenila v rámci uvedených soutěží přes 460 firem. Je také zakladatelkou digitálně-onlinové Podnikatelské e-platformy Helas. Uspořádala minimálně 2500 společensko-odborných událostí. Založila magazín HORIZONT POINT, který navíc přibližuje know how expertního týmu Podnikatelské platformy Helas.
  Podpora pracovních aktivit, lidské vnímání, potřeba vzájemného souladu a harmonie Helenu dovedla
  k založení vlastní značky „ETERNAL BY HELENA“, jejíž součástí je vlastní kolekce šperků, olejový parfém, autorská malba, produkty inspirované klubovou mandalou a v neposlední řadě poslední projekt – kolekce zdravé kávy ETERNAL FLOWER COFFEE COLECTION.
  Motto značky je „Věčná hojnost“, která se úzce dotýká potřeby každého člověka. ETERNAL BY HELENA je o lásce, harmonii, zdraví, naplnění, hojnosti a radosti.
ETERNAL BY HELENA A HELAS
Darek Golebiowski

DAREK GOLEBIOWSKI

SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU

 • Specialista online marketingu, jenž spolupracoval s firmami jako jsou Liftago, Dáme Jídlo, Comic-Con a další, se podělí o jedinečné know-how v přednášce: Jak tvořit marketingovou strategii pro sociální sítě v roce 2023.

14:30

ONLINE MARKETING

15:00

design

LUCIE MICHÁLKOVÁ

LOVE & STORY DESIGN

Zakladatelka Love Story Design se podělí o zkušenosti z designového světa, s autentickými začátky podnikání v dané sféře a o celém procesu tvorby i realizace projektu / e-shopu jako takový, a to v přednášce: Brand management na vlastní pěst od A do Z.

Lucie Michálková
onoffline kurzy - přednáška

SKVOT CZECH

ONNOFLINE KURZY

 • Skvot Czech je onoffline vzdělávací platforma, která nabízí online kurzy zaměřené na kreativní odvětví. Na kurzech se naučíte pracovat s ilustracemi, hudbou, filmem, fotografií, textem a dalšími zajímavými obory. Lídři společnosti tak vystoupí s přednáškou: Budoucnost onoffline vzdělávání.

15:30

kurzy

16:00

UKONČENÍ