VALENTÝNSKÉ FOCENÍ

Přesně v této místnosti jako ve videu bude 2.února probíhat focení pro každého, kdo chce zajímavé budoir fotografie pod dohledem profesionálů, kteří zajistí, že budete vypadat atraktivně, sebevědomě, a hlavně – FANTASTICKY.

Fotografie můžete využít jak do svého portfolia, či jako dárek pro sebe. 

Přijďte si užít hodinu pravého profesionálního focení ve valentýnském stylu v Ateliéru Pod Vilami v Praze.

Získáte tak až 10 profi fotografií se základní a retuš úpravou, skvělý dárek a originální zážitek. Stylistka, fotografka a vizážistka tak zařídí jedinečný výsledek, který vám vyrazí dech.

Po nákupu jednoho či více balíčků nás prosím kontaktujte na info@spacemark.cz či telefonicky na čísle +420 776757140 s výběrem času focení, které chcete rezervovat.

Focení probíhá  celý den od 10:00 do 21:00.

Máme na to sice celý den, ale počet míst/časů na focení je omezený a časy mizí rychle, takže kdo dřív rezervuje, tak vyhrává!
Valentýnské focení banner

IDEÁLNÍ DÁREK NA VALENTÝNA

Darujte sobě či své drahé polovičce profesionální fotografie z valentýnského focení, které Vám včas zašleme, abyste si je stihli vytisknout a zarámovat. Vytisknout Vám je můžeme samozřejmě i my. K vyzvednutí u nás na pobočce, či zašleme poštou.

PROFESIONÁLNÍ TÝM

Budou se Vám v průběhu focení věnovat profesionálové z oboru. Stylistka zařídí, abyste na fotografiích dobře pózovali, měli krásné momentky a atraktivní přednes. Pomůže se Vám uvolnit a bude Vás navigovat. Nezůstanete na focení napospas. Budete v rukou profesionálů. Fotograf vyfotí krásné momenty hned v několika verzích v různých částech ateliéru. Následně Vám fotografie upraví. Vizážistka se zase postará o Vaše líčení.

Předprodej akce
Předprodej akce
základní balíček focení
premium focení
duo balíček focení
Předprodej akce

Často kladené otázky

Jak mohu uhradit balíček?

Objednávku vytváříte výše v objednávkovém formuláři. Po vytvoření této objednávky Vám pošleme fakturu. Fakturu je potřeba uhradit před samotným focením, aby rezervace s focením byla závazná.

Možná se budu stydět, co s tím?

Na místě je stylistka, která se vám bude plně věnovat. Její prací je především vás uvolnit, dopřát vám dostatek prostoru si zvyknout na prostředí a uvědomit si, že to děláte pro sebe. Bude vám dodávat sebevědomí v průběhu focení a nasměruje vás správným směrem, abyste na fotografiích vypadali úžasně. Klidně si dejte panáka na uvolnění. Focení bude doprovázet i hudba, abyste se chytli rytmu.

Mohu se vyfotit s kamarádkou?

Určitě ano. Máme zde balíček DUO, který není jen pro zamilované páry, ale i pro kamarády. Chcete-li se fotit ve dvou najednou, vyberte balíček DUO.

Kdy obdržím fotografie?

Fotografie vám budou zaslány na vámi uvedený e-mail upravené a vyretušované dle vybraného balíčku do týdne od focení, abyste měli dostatek času před Dnem Svatého Valentýna si je vytisknout a zarámovat.

Mohu je vytisknout u vás?

Ano, ve spolupráci s fotografickým studiem vám je můžeme vytisknout i my a zaslat vám je poštou. Popřípadě si je můžete vyzvednout osobně u nás na pobočce v Praze ve Vysočanech. Zaškrtněte tyto požadavky v objednávce výše, prosím.

Mohu se přijít fotit v páru s partnerem/partnerkou?

Samozřejmě! Od toho tu máme DUO balíček pro dva, kde využijete čas k vytvoření romantických fotografií, jenž vám poslouží krásnou vzpomínkou.

Mám si vzít s sebou své oblečení?

Ano, vezměte si s sebou vše, v čem se chcete fotit. Před focením máte k dispozici šatnu, kde si budete moci v klidu upravit líčení, popřípadě se nechat nalíčit vizážistkou. Vemte si to, v čem se budete cítit pohodlně a sebejistě. Spodní prádlo i další doplňky jako šperky, rukavičky, halenka, sako do stylu i župan a obuv, jsou vítány.

Mám si vzít nějaké rekvizity?

Na místě bude vše v dekoracích jako vidíte ve videu, a proto balónky, květiny a valentýnský dekor nechte na nás. V Ateliéru Pod Vilami bude již vše připravené k focení.

Budete mít takový ten fén na efekt foukaných vlasů?

A víte, že ano? Bude na místě. a můžeme jej na pár fotek pro efekt vyzkoušet. Třeba se vám povede pár krásných fotografií jak z časopisu!

Chci rezervovat čas focení: